SKAJ nga Gjermania

Shitet nga: ALDI COMERCE - Prishtine 17 Tet 08:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tropojë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Ofrojm te gjitha llojet e skajit, gjendemi perball stacionit policor ne Vranjevc, Prishtine
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim