Geshtenja Tropoje

Shitet nga: Endri 11 Sht 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tropojë
Prodhimet : Prodhime ushqimore
Grumbullojme e shesim geshtenja te tropojes me shumice .

Jemi korrekt dhe duam korrektesi.


Kush eshte i interesuar te kontaktoje ne nr e cel


Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim