PAISJE PER FAST FOOD

Shitet nga: ALBERT 10 Qer 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 000 LEK

Komuna: Tropojë
Prodhimet : Të tjera
SHITEN .......1 FRIGORIFER PER PIJE FRESKUESE..............1 FRIGORIFER VITRINE..............2 DONER PER PJEKJEN E MISHIT [1 me gaz dhe 1 me korent ]..........2 FRITEZA [ 1 me gaz dhe 1 me korent ]............2 TOSTIERA...........1 ZGARE ME GAZ .............THIKE ELEKTRIKE PER GRIRJEN E MISHIT.............MAKINERI PER GRIRJR PATATESH.....................MAKINERI PER PRERJE SALLAMI...........MAKINERI PER GRIRJE SALLATASH TE NDRYSHME.....ETJ...TE GJITHA KETO VETEM PER 250 000 LEKE [ te reja ] CMIMI I PA DISKUTUESHEM........VETEM PER BLERES SERIOZ NUMRI I TELEFONIT 0685630751.........FALEMINDERIT.....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim