Dhi Franceze

Shitet nga: Florjan Agaj 28 Tet 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 LEK   23 000 LEK

Komuna: Tropojë
Shiten urgjent dhi Franceze, alpine 10 cop! Jane dhi te reja, po thuajse te gjitha te pjellura, vetem njeher, vetem 2-3 cop jane te pjellura, me shume se nje here. Te gjitha milen dhe jane me qumesht, dhe bejne rruth 2 litra qumesht per cope. Çmimi dyqind mije lek te vjetra per cope, i pa diskutueshem!.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim