Goma (Continental) pa Disqe.

Shitet nga: Mehmet 23 Nën 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tropojë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 goma (Continental) 205/70 R 15 pothuajse te reja edhe nje Brighstone me te njejten rreze shiten komplet.Cmimi me marrveshje.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim