VW PASSAT 1.9 TDI -04

Shitet nga: Bashkim Malsia 22 Nën 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Tropojë
Shes vw passat vit prodhimi 2004 ngjye gri makina esht ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike
Xhama te zeza te shkruara ne lejen e qarkullimit , esp , abs , xhama elektrik , klimatronik disqe alumini 17 origjinale te passatit , fener mjergulle letrat e paguara deri ne shtator 2015 timon anglez kamjo manuale me 5 marshe tapiceri ngjre gri e erret dhe e pa demtuar makina ka 2 vite qe shte futur ne shqiperi dhe ka pasur vetem 3 pronar gjisej ka ferrotat e frenave te reja , gomat e para 100% te reja . Makina shitet per arsye se dua te marr audi a4 2.5 quattro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim