TOYOTA VERSO -05

Shitet nga: danieli 03 Jan 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tropojë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: Verso
NGJYRE E ZEZE,MANUALE,MOTORR 1.9 BENZINE SHUM EKONOMIK,ME KLIM,ABS,AIRBAG,TARGA SHQIPTARE ME DEKUMENTACION TE PLOT,ME DOGAN DHE LETRA. PER INFORMACION ME TE HOLLESISHEM NA KONTAKTONI NE NUMRIN E MEPOSHTEM
+355685125800 MIREPRES BLERES SERIOZ
ARSYEJA E SHITJES DO TE IKU JASHTE SHTETIT
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim