Peugeot 406 dizel -00

Shitet nga: emilian 25 Nën 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Tropojë
makina esht e mbajtur per qef esht ne gjendje te mir gjenerike dhe motirrike me dokumenta te rregullta xhamat e erret te shkruar ne dokumenta ..........abs ...xhama elektrik .....disje alumini ........dokumentat i ka te paguara deri me 10-9-2015 .....per me shum info na kontaktoni Ne .........+355682676832......faleminderit per mirkuptimin .........
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim