Mitsubishi L 200 diesel -00

Shitet nga: blerim dermishaj 19 Nën 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Tropojë
mitsubishi L200 ne gjendje shume te mire motorike dhe gjenerike me te gjitha dokumentet deri ne 2015 250000-3000000 km viti prodhimit 2000 ose nderrohet me nje passat deri ne vitin 2002 4000 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim