Mercedes ML 270 diesel -03

Shitet nga: Miftar Uk Celaj 21 Maj 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Tropojë
Makina Ka Te Nderruara Vaj Dhe Filtra , Letrat Dhe Taksat I Ka Te Prera Deri me 25.10.2014 . Makina Ndodhet Ne Nje Gjendje Shum Te Mire , Makina Shitet Per Arsye Familjare .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim