Mercedes E 270 Cdi -04

Shitet nga: hans 13 Maj 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Tropojë
Opsionet : Klima automatike, kambio automatike (disc tronic), mbyllje qendrore me pult, navigator (i madh), DVD, Cd 6 disqe, Telefon, Tapiceri lekure e zeze, Sensore parkimi para dhe mbrapa, Sedilje elektrike, Xhama elektrik, Perde origjinale ne 3 xhamat mbrapa, 6 airbag, ABS,ESP, Cruise control, Tempomat, Kontroll automatik trasmisioni, Drita bi-xenon. Fendinebia. Disqe alumini 17" origjinale Mercedes.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim