Mercedes Benz 250 -90

Shitet nga: aldis selimaj 04 Qer 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 LEK

Komuna: Tropojë
mercedesi eshte ne gjendje te mire pune , ka disje alomini dhe vjen bashke me disje hekuri , ka goma dimrore dhe goma verore qe vijne me te , ka dhe 2 pale sedilje te reja ..... eshte ngjyre e bardhe , eshte shum i mire nga gjendja matorrike ...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim