Sprinter 2.5 diezel

Shitet nga: Sprinter 27 Dhj 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Tropojë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes sprinte me 6 vende i sapoardhur nga gjermania ne dogane te paguar ne gjendje perfekte.goma te reja.kondicioner pasqyra elektrike.me bllokazh mbrapa
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim