Kamion MAN 15-168 kiper

Shitet nga: kamion man 24 Jan 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 300 EUR

Komuna: Tropojë
shes kamion man veteshkarkues(kazani 5.5m3). ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike. Goma 80%te reja.( Dokumenta ks te kaluara)
vetem 170000 km te kaluara
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim