Dy komba njeri per mall tjetri per bartje te kro..

Shitet nga: metushi 04 Dhj 07:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tropojë
shitet fugoni i mbyllur marka citroen bokxer viti 1995 QMIMI 1200 ERO KOMBI GJINDET NE GJAKOV KOSOV .KURSE SHES KAMJONQINEN WV T4 VITI 1992 ME RIMORKIO I PERSHTATESHEM PER FAMILJE DHE PER PUN OSE BARTJE TE KROMIT ASHT I REGJISTRUAR DERI NE MAJ 2015 ASHT NE GJENDJE TE MIR QMIMI 2500 ERO KAMJONQINA GJINDET NE GJAKOVË PRES BLERS SERIOZ OFERTA VLEN DERI TE DILIEN MEKET QMIM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim