Ville ne Tirane

Shitet nga: Sami 30 Nën 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

158 000 EUR

Adresa: Babrru,Shpat
Sipërfaqe: 1400 m2
Komuna: Tiranë
Shitet Vile 2 Kateshe me siperfaqe 210 m2.
Kati pare 80m2 dhe Kati dyte 130m2 me bodrum te ndar veçmas 32m2+magazine. Shtepia eshte e kompletuar me te gjitha paisjet bashkekohore,ajo eshte e rrethuar me nje siperfaqe toke prej 1400m2 e gjitha me avlli te re dhe buze rruges kryesore ! Me Hipoteke! per me teper na kontaktoni ne nr.0685835875 ose 0683214303
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim