Toke per ndertim vile ose shtepi pushimi

Shitet nga: adrian 24 Krr 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Tiranë
shitet ose kembehet 1850metra toke ne fshatin ibe komuna berzhite perballe kompleksit kame ne ajer te paster dhe larg zhurmave me certifikate te rregullt pronesie e rrethuar dhe me porte hyrje nga rruga kryesore..zone shume e qete dhe me ndertime cilesore 16 kilometra nga tirana...shitet ose kembehet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim