OKAZION Vile 2kat +papafingo,1000m2 truall Tirane

Shitet nga: El 07 Dhj 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 000 EUR   250 000 EUR

Komuna: Tiranë
Zona/Rruga : kombinat,tirane

SHITET SHTEPI PRIVATE 2KATSHE + PAPAFINGO 120M² PER KAT DHE 1000M² OBORR. KATI I PARE 3DHOMA ,HOLLI ,KUZHINA , BANJO,VERANDE. KATI I DYTE 2 DHOMA ,HOLLI ,KUZHINA,BANJO, BALLKON, VERANDE. KATI TJTER PAPAFINGO. E RRETHUAR ME AVLLI,250 M² OBORR I SHTRUAR, PJESA TJETER BACE. SHTEPIA + TRUALLI ME DOKUMENTA TE RREGULLTA CDO GJE. SHTEPIA NDODHET NE TIRANE, NE HYRJE TE KOMBINATIT 30M NGA RRUGA KRYESORE, PAS GOMISTERI XHABAFTIT.CMIMI 200.000 EURO I DISKUTUESHEM

Cel. : 0682015186
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim