shitet siperfaqe toke prej 580 m ne sauk

Shitet nga: genci 13 Nën 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 LEK

Adresa: siperfaqe toke ne zonen e mjull bathores(sauk)
Sipërfaqe: 580 m2
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Tiranë
Shitet siperfaqe prej 580 m katror ne sauk ne zonen mjull bathore,e pajisur me letra te rregullta dhe certifikate pronesie.hapesira e tokes e pershtatshme per ndertim vendbanimesh.cmimi 5000 lek(te reja) per meter i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim