Truall prej 3703 m2 ne Tirane

Shitet nga: dhuri 22 Tet 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet ne Autostrade brezi I pare 200m afer City Park,magazina dhe zyra ndertuar mbi nje truall 2610 m2 dhe 1093 m2 (jane se bashku).Nje vile trekateshe per zyra e shtepi 300 m2.Nje kapanon 1093 m2 me 7 m lartesi.Nje kapanon 370 m2 me 6 m lartesi.Perpara 2000 m2,shesh I ndertuar dhe I rrethuar…keto aktualisht jane te dhena me qera per 5 vite me 3000 euro ne muaj.
Cmimi 1.000.000 euro.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim