Truall prej 2.900m2 ne Tirane

Shitet nga: erald 21 Nën 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 000 EUR

Sipërfaqe: 2900 m2
Komuna: Tiranë
SHITET TRUALL NE NJE ZONE TE MIRE AKSESUESHME, SHUME PRANE ME UNAZEN DHE BULEVARDIN E RI, ME HIPOTEKE, PRONE E TRASHEGUAR.

JEPET EDHE PER NDERTIM ?!

PRESIM OFERTA.

0672049600
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim