Truall ne Tirane

Shitet nga: Artan 16 Dhj 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 400 m2
Komuna: Tiranë
OKAZION.Shitet truall ne zonen e saukut te ri.me leje ndertimi te miratuar,e theksoj jane kryer te gjitha procedurat e lejes prane komunes,kerkohet vetem zbardhja e saj.sic e shikoni te fotot,projekti eshte mjaft modern,vile tre kateshe +bodrum dhe pishine ne tarracen e katit te trete,dhe ka nje pamje mjaft panoramike nga kodrat e saukut .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim