Truall me qera ne Tirane

Shitet nga: Skender 29 Nën 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 2500 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Tiranë
Shitet ose jepet me qera. Mundesi shume e mire dhe per ndertim pallati. Cmimi i arsyeshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim