Trruall tek vilat amerikane ...super cmim

Shitet nga: xxxxxx 16 Mar 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 330 m2
Komuna: Tiranë
Shitet urgjen toke ngjitur me vilat amerikane (ne fund)dhe 35metrra larg spitalit te sanatoriumit.shitet per arsye emigrimi edhe pamunsie per te investuar...toka esht e rrethuar edhe i esht bere baza e shtepis (heqje dheu germim dmth dhe berja e bazes+rrethimin e trruallit)investuar 18 milion lek deri tani...per informacion me te detajuar kontaktoni ne numrin e tel siper ..cmimi esht 250 euro per meter katrror por ne baz te sasis se lekve n dor mund behet i cmim special i negociushem...tek toka mund te shkohet ose nga sanatoriumi ose nga rruga 3 vellezerit kondit tek lagja e vilave amerikane...toka esht me hipotek t gjitha letrrat nrregull..zon e sigurt nga patrrulla e policis amerikane ..sistemim i perkryer i kanalizimt te ujrave te zeza uj drrita 24 or ..n baz t muncis esht dhe nje trruall ngjitur me kte tok 300 metrra katrror plus kundrrejt nje vlere tjeter
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim