Toke

Shitet nga: Toka Ime 19 Nën 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 3000 m2
Komuna: Tiranë
Shes toke me siperfaqe 3000m2 ullishte te kodrat e liqeni te that me tapi te vjeter dhe me certifikat me cmim te arsyeshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim