Toke

Shitet nga: Klajdi 20 Sht 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Vore(mucaj) brezi dyte shitet toke me sip 40 000m2(ndahet dhe me pjese) 80€/m2..dok i rregullt e pershtatshme per ndertim
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim