Toke prej 8000m2 ne Tirane

Shitet nga: Fredi 26 Maj 23:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shitet toke are me certifikate pronsie 8000 metra katror!
Toka ndodhet prane TEG , vetem 5 km nga qendra e tiranes..
Relievi eshte kodrinor me pamje te mrekullueshme
E rrethuar nga pylli, qetesi, dhe ajri i paster.
E gjitha eshte ber per studim vilash ose fshat turistik.
Gjithashtu disponojme sdhe siperfaqe te tjera si 300 metra katror
6000 metra katror, 2800 metra katror etj ..
Kjo e fundit eshte okazion ndodhet ne rruge kryesore sa kalo hotel
Eklipsin rruga tirane elbasan, e pershtaeahme per magazine punishte , cmimi
I ksaj te fundit eshte 70 eur! Gjithasht me kte te fundit
Mundesi ndrrimi me apartament brenda unazess
Sidomos preferohet te rr elbasantit m shyr shkolla baletit!
Te gjitha siperfaqet e siperpermendira ndodhen brenda zones
Blu sic duket ne foto!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim