Toke prej 700 m2 deri ne 1000 m2 ne Berzhite Tir..

Shitet nga: tani 10 Qer 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Tiranë
Buze autostrades se rruges se re Tirane Elbasan dhe nga pas buze Lumit Erzen Berzhite shitet 700m2 deri ne 1000m2 toke. Siperfaqja e tokes ka nga te katerta anet pejsazh te mrekullueshem, malet e berzhites lumin erzen dhe rrugen e makines. Toka eshte e paisur me te gjithe dokumentat e nevojshem (certifikate pronesie). Adresa e prones eshte: Rruga nacionale Tirane Elbasan km 8 i rruges se re dhe km 15 i rruges se vjeter Berzhite, prane bar restorant Sallakut dhe Alpinit. ju faleminderit Dritan Sallaku. Mund te nderrohet vetem me ndonje apartament ne ndonje zone te mire te Tiranes dhe me siperfaqe 2+1.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim