Toke prej 500 m2 ne Tirane

Shitet nga: roland 13 Gsh 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
zone ndertimesh 3-kat, prane disa rrugeve dalese si nga ana e qytet. student dhe nga Ali Dem, prane depos ujit 100 m.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim