Toke prej 3000m2 ne Tirane

Shitet nga: Astrit shehu 10 Nën 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

125 EUR

Sipërfaqe: 250 m2
Komuna: Tiranë
Toke ne sauk te vjeter te kodra e ullishtes siperfaqja 3000 metra katror me dokumenta te rregullta.brenda kesaj siperfaqje 2 trualle ndertimi njeri 250 metra katror tjetri 80 metra katror.siperfaqja prej 3000 metrosh katror perfshin 18 rrenje ullinj si dhe shume peme te ndryshme frutor.Cmimi 125 euro metri katror i diskutushem.Te interesuarit te kontaktojne ne numrat e telefonit 0688134033dhe0665975765.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim