Toke prej 3000m2 ne Tiranë

Shitet nga: Kristo Trimi 15 Gsh 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shiten ose jepen me qera 3000 m2 toke . 700 m2 jane 2 ndertesa te ndertuara ne te qe sherbejne per çdo lloj aktiviteti . Pjesa tjeter e tokes eshte e mbjellur me peme frutore te ndryshme. Toka ka dokumenta dhe çertifikata te rregullta. çmimi 100.000 euro i diskutushem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim