Toke prej 2000m2 ne Tirane

Shitet nga: xheladin luka 29 Nën 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Toka me sip. 2000 m2 ndodhet 50m larg rruges qafe kashar- Rinas ne krahun e djathte te saj,Permasat jane 40x 50 m pra shume i pershtatshem per ndertim. Zona eshte e miratuar per ndertim dhe po zhvillohet shpejt me shume ndertime. Dekumentacioni eshte i rregullt per truall.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim