Toke prej 2 hektare ne Tirane

Shitet nga: edi 05 Nën 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

130 000 EUR

Komuna: Tiranë
shitet toke dhe livadhe .shumellojshmeri pemesh qetsia ajri paster karakteristike e vendit.bashkengjitet shtepi antike prej guri.toka 2 hektar vendndodhja baldushk ,tirane
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim