Toke prej 2 hektare me qera ne Tiranë

Shitet nga: Ibrahim Shima 23 Tet 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Tiranë
Jepet toke me qera 2 hektar ne baldushk qender 500 meter larg komunes . Toka eshte e ndare ne dy parcela prane njera tjetres. Mundesi perdorimi mbjellje sherebeli ndefrtim serash pemtore dhe mundesi ndertese ose magazine.

cmimi vjetor 5000 euro

kontakt

cel 0697322996

facebook www.facebook.com/brace.shima

ju faliminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim