Toke prej 2.270m2 ne Tiranë

Shitet nga: Ismet Ismaili 15 Gsh 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Komuna: Tiranë
Zona/Rruga : Tirane,Vore(Rruga Bashkimi Europian)

Shitet toke prej 2270 m2 ne Rr. Bashkimi Europian se bashku me nje objekt 2 katesh 220 m/2 i pershtatshem per Biznes ( Depo dhe magazina ) dhe Shtepi banimi. Pozicioni i pershtatshme 3 minuta me makine nga qendra e Vores. Parcela eshte ngjitur m,e rrugen Bashkimi Europian , Brezi i pare i Shtepive. Pasuri e Trasheguar. I pershtatshem per Biznes ( Depo dhe magazina ) dhe Shtepi banimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim