Toke prej 1250m ne Tirane

Shitet nga: AVNI VODHA 16 Dhj 23:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shitet toke ne Berzhite 1250m me cmim shume te leverdisshem, me ruge te asfaltuar , drita , dhe uje 24 ore.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim