Toke prej 1000m2 ne Vlore

Shitet nga: Klajdii 26 Krr 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Tiranë
OKAZION shitet toke ne vore me sip 1000m2 ,30€/m2..me certifikat pronesie 800m larg autostrades e pershtatshme per banim magazine ..mundesi kembimi dhe me makine
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim