Toke prej 1000 m2 ne Tirane nderrohet me makine ..

Shitet nga: Aldo 06 Tet 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shes toke 1000 metrra katrror! Toka ndodhet
Te rruga elbasanit 500 metrra sa kalon qendren tregtrare teg!
Me certifikat 1000 metrra po behet pak me shume !
Permarsat jane 18 m gjeresia dhe 75 gjatesia!
Ndodhet buze rruge!
Preferohet te nderrohet me makine 20 deri ne 25 mij euro!
Cmimi i zones eshte me 100 eur metrri
Un e jap te gjithen 75000 euro!
Okazion!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim