Toke prej 1000 m2 ne Tirane

Shitet nga: Abdullah Peposhi 10 Sht 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 000 000 LEK

Komuna: Tiranë
Uje drita dhe rruge . Cmimi 9000 per m2 me certefikate pronesie
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim