Toke prej 10 dylym ne Tirane

Shitet nga: amarildo 26 Sht 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Tiranë
kam 10 dylym tok ne fushe kruj ne rrugen e krujes dhe e shes per arsye emigrimi toka eshte me dekomenta te regulta me certefikat te re
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim