Toke ne zall-herr prane komunes

Shitet nga: enxhi 16 Jan 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Tiranë
shitet toke ne zall-herr me certifikate te verdhe e pershatshme per biznes blektoral stalla ose per pemtore shum pak larg rruges kryesore me uje dhe me rruge ,1ha me certifikat pjesen tjeter esht me cmim tjeter. Mundesi nderrimi dhe me apartment
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim