Toke ne Vlore

Shitet nga: Klajdi h 28 Maj 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Zona/Rruga : vore

Standart Tirane, shes toke 37Euro/m² (vore-mucaj)
Zona/Rruga : vore-mucaj

dok i rregullt...toka ndodhet 800m larg nga autostrada...nderrohet dhe me makine max deri ne 15000euro +diferencen...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim