Toke ne Tirane

Shitet nga: Dashi 17 Shk 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

280 EUR

Sipërfaqe: 3100 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Tiranë
Shes 3100 m tok ne vor te rruga fushkrujes climi dhe i diskutushem me dy hyrje si nga rruga vjeter dhe e reja
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim