Toke ne Tirane

Shitet nga: Tr 06 Nën 08:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Tiranë
She's toke are ne kashar 16000m2 mundesi dhe deri 8000m2 ndarje toka ndodhet perball me émigrés ne autostraden tr dr ngjitur tek mobileri royal me hipotek te rregullt certificate te vjeter dhe te 7501 cmimi 80 euro metri
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim