Toke ne Tirane

Shitet nga: Klajdi h 05 Qer 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Zona/Rruga : vore

Tirane, shes toke 37Euro/m² (vore-mucaj)
Zona/Rruga : vore-mucaj

1000-4000m2 dok i rregullt...toka ndodhet 800m larg nga autostrada...nderrohet dhe me makine max deri ne 15000e
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim