Toke ne Tirane

Shitet nga: shites 15 Nën 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Ne Peze te vogel, te Bujtina e kuqe, buze rruges nacionale Tirane - Ndroq, shitet toke me siperfaqe nga 1000-5000 m2, me cerifikate pronesie dhe prone e trasheguar.Toka ndodhet ne nje vend te qete, me kompleks vilash dhe eshte ne nje pozicion te pershtashtem per ndertim vilash apo dhe per aktivitete biznesi. Toka mund edhe te konvertohet me apartamente ne Tirane.Cmimi 60 euro/m2 i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim