Toke ne Tirane

Shitet nga: Klajdi h 21 Qer 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Vore (mucaj) shitet toke me sip 1000-4000m2..40€/m2..i diskutueshem..dok i rregullt..e pershtatshme per banim...mundesi kembimi dhe me makine me vlere max 15€...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim