Toke ne Kamez me Hipotek

Shitet nga: Alfred 15 Pri 08:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 10000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Tiranë
Shitet toke ne Kamez.. 10 dynym
Addresa: rruga berisha(Kamez)
E pershtatshme per biznese,pallat
Si dhe eshte tok bujqesore
Per me shume informacion,kontaktoni ne nr 0685870000

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim