Toke me letra ne Tapize, prane Autostrades Tiran..

Shitet nga: Sul Cani 05 Nën 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Tiranë
Në TAPIZË, 1km nga Autostrada TIRANË-TAPIZË, në anën veriore të liqenit të Tapizës, buzë tij, ofrojmë tokë për shitje. Çmimi për metër katror është 20 euro. Të interesuarit mund të marrin informacion në numrin e telefonit 00355686337640. Rruga automobilistike eshte ngjitur me të. Po ashtu ka dhe pamje shumë të bukur të ambientit përreth, bukuri që i shtohet akoma më shumë nga liqeni. Nëse ju do merrni mundimin ta shikoni nga afër, nuk do të mbeteni të zhgënjyer.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim