Toke are prej 4200 m2 ne Tirane

Shitet nga: aldo 19 Qer 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Tiranë
Tok esht 200 metra e gjat dhe 20 metra e gjer ndodhet tek kulla e vorbsit berxull
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim